Dorana Turizm

Bugün Yakın Doğu Turizm ve Seyahat İşletmeleri bünyesinde faaliyet gösteren üç kurumdan biri olan Dorana Turizm, ulusal ve uluslararası alanda aktif çalışmalar sürdüren, güvenilir, çağdaş, dinamik ve deneyimli bir turizm acentesidir.

Kongre Turizmi’nde Öncü Bir Marka

Dorana Turizm, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne, başta kongre turizmi olmak üzere, sürdürülebilir, yeni turizm çesitleri kazandırarak, ülkede Kongre Turizmi imajının oluşmasına yönelik önemli organizasyonlar gerçekleştirmiş ve bu alanda öncü bir marka olmuştur. Ayrıca Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin uluslararası platforumda tanıtılmasına olumlu etkide bulunan ve Yakın Doğu Üniversitesi’nin ev sahipliğinde, beş kıta, yüzden fazla ülkeden binlerce bilim insanını Kuzey Kıbrıs’a getiren Dorana Turizm, Dünya’da büyük yankı bulan pek çok uluslararası kongre, konferans ve toplantıya imza atarak, ülke turizminin gelişmesine de katkıda bulunmuştur.

Medikal Turizm’de En İleri Teknolojiyi, Güncel Bilgi ve Yüksek Konforla Birleştirerek Fark Yaratıyor

Dorana Turizm Dünya’da gelişmekte olan Sağlık Turizmi sektöründen Kuzey Kıbrıs’ın da pay alabilmesi ve ülkede katmadeğer yaratılmasına yönelik olarak adanın eşsiz tarihi, turistik ve insani değerleri ile Yakın Doğu Üniversitesi Hastanesi’nin 36 bölümünde uluslararası standartlarda sunulan sağlık hizmetlerini en ileri teknoloji, güncel bilgi ve yüksek konforla birleştirerek Medikal Turizm’de fark yaratıyor. Bu kapsamda Dorana Turizm, ülkeleri dışında sağlık hizmeti almak isteyen turist hastalara kanser, kardiyoloji, kalp ve damar cerrahisi, beyin ve sinir cerrahisi, diş, göz, ortopedi, estetik cerrahi başta olmak üzere yüksek kalitede, ekonomik sağlık paketleri sunmaktadır.

Eğlendirirken Öğretiyor

Dorana Turizm, öğrencilere yönelik olarak “Yaz Okulu ile Dil Okulu” programlarını hayata geçirerek öğrencilerin tatillerinde eğlenirken öğrenmelerine olanak yaratıyor.

En Ekonomik Uçak Biletleri ile Otel İmkanları Sunuyor

Dorana Turizm, Gönyeli Merkez ile Yakın Doğu Üniversitesi içindeki Kampüs Ofisleriyle yurt içi ve yurt dışı otel rezervasyonları, kültür turları, iş takip turları, başta Türk Hava Yolları (Anadolujet) olmak üzere, Pegasus, Onur Air, Atlasjet yanında Lufthansa, Hollanda Kraliyet Havayolları KLM, British Airways, Singapur Havayolları, Emirates, Delta Havayolları, Alitalia ve Air France gibi Dünya’nın önde gelen havayolları ile Fergün Denizcilik’in gemi biletlerini en uygun fiyat seçenekleriyle müşterilerine sunarak, Card Plus Campus Card’la ödemelerde özel taksit avantajları yaratıyor. Bireysel bilet satışlarının yanısıra, kurumsal müşterilerine gösterdiği özen ve hizmette yüksek kalite anlayışıyla Dorana Turizm çok sayıda saygın şirketin tercihi olmayı da başarmıştır.

Bizi Takip Edin!

Yakın Doğu Üniversitesi

Yakın Doğu Üniversitesi

Yakın Doğu Hastanesi

Yakın Doğu Hastanesi

Yakın Doğu Bank

Yakın Doğu Bank

Yakın Doğu FM

Yakın Doğu FM

Yakın Doğu TV

Yakın Doğu TV

Dorana Facebook

Dorana Facebook

Dorana Twitter

Dorana Twitter

Dorana Youtube

Dorana Youtube

Dorana RSS

Dorana RSS

Çekiliş Sonuçları

Çekiliş Sonuçları

Facebook