Konuk Evi

Yakın Doğu Üniversitesi Kampüsü içinde 2004 yılından bu yana uluslararası çağdaş otelcilik anlayışını, mutlak müşteri memnuniyetiyle birleştirerek kaliteli bir otelin gerektirdiği donanımla hizmet veren Konuk Evi’mizin 11 Suit, 7 Triple ve 42 Double olmak üzere 60 odası bulunmaktadır. Tam donanımlı bilgisayar odamız yanında kablosuz internet erişim seçeneğiyle Konuk Evi’miz, bütün istek ve ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere, içinde ve yakın çevresinde bulunan sosyal imkanlarıyla konakladığınız süreyi özel zamanlara dönüştürebileceğiniz seçenekler sunmaktadır. Şehrin kalabalığı ve gürültüsünden uzakta, evinizi aratmayacak konfor ve huzuru yaşatan Konuk Evi’mizin, gece yarısına kadar hizmet veren lobi barından da yararlanabilirsiniz. Ayrıca 150 kişilik restoranımızla da kaliteli organizasyonlarınız için alternatif sunuyoruz.

SERVİSLER, ODA ÖZELLİKLERI VE KONUM

Servisler

Kuru Temizleme / Çamasirhane Servisi

Ücretsiz Shuttle Servis

Oda Servisi

24 Saat Güvenlik

Kişiye Özel Uyandırma Servisi

Bagaj Muhafaza

24-Saat Resepsiyon

Kablosuz İnternet Erişimi (ücretsiz)

Odalar

Merkezi Isıtma / Soğutma, Saç Kurutma Makinesi, 24 Saat Sıcak Su, TV, Telefon, Minibar, Duş, Çalışma Masası ve Sandalye.

Konum

Lefkoşa’da Yakın Doğu Üniversitesi Kampüsü içerisinde yer alan Konuk Evi, Ercan Havaalanı’na 20 km, Başkent Lefkoşa Şehir Merkezine ise arabayla 10 dakikalık mesafededir.

Bizi Takip Edin!

Yakın Doğu Üniversitesi

Yakın Doğu Üniversitesi

Yakın Doğu Hastanesi

Yakın Doğu Hastanesi

Yakın Doğu Bank

Yakın Doğu Bank

Yakın Doğu FM

Yakın Doğu FM

Yakın Doğu TV

Yakın Doğu TV

Dorana Facebook

Dorana Facebook

Dorana Twitter

Dorana Twitter

Dorana Youtube

Dorana Youtube

Dorana RSS

Dorana RSS

Çekiliş Sonuçları

Çekiliş Sonuçları

Facebook