Londra Dil Okulu 2015

Canlı Bir Şehir Olan Brighton’da Harika ve Modern Kampüs
iç-resim-1Brighton yaz okulumuz, İngiltere’nin güneydoğusunda bulunan University of Sussex kampüsünde yer alır, Brighton şehir merkezine sadece 10 dakika Londraya ise 1 saat uzaklıktadır. Bu kampüste hem İngilizcenizi geliştirecek hem de çeşitli aktivitelerimize katılırken çok eğleneceksiniz. İngiltere’nin Güney sahilinde bulunan Brighton’dan hareket ederek çeşitli turistik ve tarihi yerleri ziyaret edebilirsiniz.

İngilizce Dersleri

Derslerimiz İngilizcenizi en kısa sürede hızlı bir şekilde geliştirmeniz için hazırlanmıştır. En fazla 15 kişiden oluşan sınıflar sayesinde, konuşma ve dinlemeye odaklı alıştırmalar ile İngilizce dil becerilerinizi geliştireceksiniz. Embassy Summer okulları, Başlangıçtan (seviye 0) İleriye (seviye 5) kadar tüm İngilizce seviyelerinde eğitim vermektedir. Tüm Embassy Summer okulu öğretmenleri son derece kaliteli EFL (Yabancı Dil Olarak İngilizce) öğretmenleridir. iç-resim-2Her okulda; İngilizce öğrenim programını yöneten kaliteli ve deneyimli bir Eğitim Yöneticisi bulunur. Her yaz okulu öğrencisi, haftada ortalama 15 saatlik İngilizce ders eğitimi alır. Dersler günde 4 saate bölünmüştür. Her sınıfta farklı kültürler den gelen öğrenciler vardır.Sınıftaki tüm öğrenim materyalleri ödünç olarak sağlanır. Öğrenimi çeşitlendirmek amacıyla bilgisayarlar, video, projektörler ve diğer modern teknolojiler kullanılır. Tüm kurslar Pazar günü başlar, dersler ise Pazartesi günü başlar (resmi tatil günleri hariç).İlk İngilizce dersinde tüm yaz okulu öğrencileri bir İngilizce sınavına tabi tutulur. Sınavda yazma, kelime bilgisi ve sözlü mülakat becerileri test edilir. Bu öğrencilerin seviyesine uygun bir sınıfa yerleşmesini sağlar.

Konaklama

iç-resim-3Konaklamalar sınıfların yanındaki tesislerde tek kişilik ve özel banyolu odalarda yapılacaktır.

Güvenlik: Kampüste 24 saat güvenlik bulunur. Gece saatlerinde acil bir durumla karşılaşan öğrenciler, herkese ilk geldikleri gün verilen merkez numarasını arayarak yardım alırlar.

Tesisler/Olanaklar
Ulaşım: Tren ve otobüs durakları kampüsün hemen yanında yer almaktadır.
Sınıflar: Konferans salonları ve birçok sınıf bulunur.
Spor tesisleri: Tenis kortları, dört mevsimlik sahalar, oyun sahaları, dans stüdyosu ve geniş spor salonu bulunur.
Ortak alanlar: Akşam aktivitelerinin büyük çoğunluğunun yapıldığı geniş bir ortak oda.
Yemek salonu: Yemekler okulun yemek salonunda alınır. Yemekler self-servistir, böylece öğrenciler yemek istediği şeyi alırlar. Öğle ve akşam yemeği saatlerinde yoğunluğu önlemek amacıyla bir rota sistemi uygulanır.
Eposta: Merkezdeki sınırlı sayıda bilgisayar, küçük bir ücret karşılığında öğrencilerin epostalarını kontrol etmeleri için tahsis edilir.
Kablosuz ve kesintisiz internet kampüsün her yerinde mevcuttur.

Aktiviteler
Gündüz aktiviteleri
iç-resim-4
Sporlar: Futbol, mini-olimpiyat sporları, tenis, beyzbol, masa-tenisi, bsketbol, kriket, voleybol vs.
Spor dışı aktiviteler: Brighton iskelesi, Arundel Kalesi, Royal Pavilion, vs..

Akşam aktiviteleri
Kör Buluşma, Uluslararası etkinlik gecesi, Diskolar, Testler, Moda Gösterisi ve Karaoke, El işi, Oyunculuk, hazine avı, yetenek yarışmaları, doğa yürüyüşleri.
Geziler:

Kurs fiyatına dahil olanlar;
Her hafta otobüsle bir tam günlük ve bir yarım günlük gezi
Londra: İngiltere’nin başkenti eşsiz çeşitlilikte alışveriş imkanı, dünyaca ünlü sanat galerileri, müzeler ve daha birçok mekan sunar.
Brighton İskelesine, mükemmel alışveriş merkezlerine ve sarayına geziler.
Portsmouth’ta alışveriş ve tarihi bölgelere ziyaret.

Extra Geziler:
Bath: İnanılmaz doğal ve görkemli tarihi bir şehir olan Bath’a gezi ve burada Romalıların tarihi hamamlarını ve kendine has mimarisi olan binalarını görme imkanı. Veya
Windsor Castle: Birleşik Krallık Kraliçesi’nin göz kamaştıran güzellikteki haftasonu evi olan Windsor Kalesine ziyaret.

Fiyata dahil olanlar:
İngilizce dersleri ve değerlendirme
Aktiviteler (programlı sporlar ve yaratıcı aktiviteler dahil)
Konaklama ,yemekler (günde üç kere, geziler için paket yemekler), fiyata dahil olan geziler, sigorta, transfer.

Önemli Notlar:
Çamaşırhane ve telefon konuşmaları, opsiyonel geziler ücrete dahil değildir..iç-resim-5
Bagaj hakkı 20kg’dur , 20kg aşan bagaj için kg başı 8GBP ücrete tabi olacaktır.

Ödeme Seçenekleri:
Peşin ödemelerde %5 indirim, Card Plus kredi kartı ile ödemelerde komisyonsuz 9 taksit imkanı, çek ile ödemelerde komisyonsuz 4 taksit avantajı

Yaş Sınırı: 11-17 yaş

Başlangıç ve Bitiş Tarihi
28 Haziran-12 Temmuz, 2015
Yer: University of Sussex, Brighton

ÜCRET: 1499 £ + Uçak Bileti
Son Başvuru Tarihi : 18 Mayıs, 2015
Görevli Öğretmenler:
Mert Ataner / 0548 8655888

 

2014 YAZ OKULUMUZA KATILAN ÖĞRENCİLERİMİZDEN YORUMLAR…

Yemekler ve konaklama çok güzeldi özellikle en iyi hocayla gitmemiz ayrı bir güzel ingilizceme iyi etki etti seneye mutlaka geleceğim.
Ömer KOLOZALİ
Mert hocamız sayesinde cok güzel bir yaz tatili geçirdik yemeklerimiz,gezilerimiz orda yaptığımız geziler cok güzeldi okulumuza bize böyle bir katkı sağladığı için teşekkür ederiz…
Deran ŞENİZ
Hersey cok güzel ve eğlenceliydi hocam. Ilk defa sizin gibi bir hocayla gittiğim icin de cok mutluyum. Çektiğimiz selfie resimleri çok güzeldi hocam. Bizimle ilgilenip bizi eğlendirdiğiniz icin cok tesekkur ederim. Ingilizcem ve ingilizlerin kültür ve anlayislari hakkinda cok iyi bilgiler edindim hocam.
Şevket HANÇERLİ
Mert hoca sayesinde çok eğlendik yemekler, konaklama ve beraber geçirdiğimiz her an çok güzeldi bu gezi sayesinde yeni arkadaşlarım oldu seneye kesinlikle geleceğim çok teşekkürler.
Osman KOÇAK
Tüm gezi ve aktiviteler çok eğlenceli ve farklıydı. Her yıl farklı ve heyecanlı duygular yaşıyor ve yeni bilgiler edinip yeni yerler görüyoruz. Kendi başımıza sorumluluk sahibi olmayı ve çamaşırhane, tertip, alışveriş, yemek yapma gibi eğlenceli ve önemli deneyimler ediniriz.
Gizem ÖNSAL
İngilizcenizi geliştirmek ve yeni arkadaşlıklar kazanmak için çok iyi bir ortam. Herkese tavsiye ederim. Ahmet ÖZKAMALIBütün geziler , yemekler, aktiviteler mükemmeldi. Yaz okulunun İngilizceme çok faydası oldu ve sosyal ilişkilerime. Hocamız çok fedakardı ve diğer ülkelerin hocalarından farklıydı akşamları yemek çağırmamız çok hoşuma gidiyordu. Ve bu etkinliğin sorumluluklarımda çok iyi yönü oldu. Kısaca her şey süperdi.
Alp KARDEŞ
Yemekler ve konaklama harikaydı. Herkesin konforlu odası vardı. Yemekler ise çeşit çeşit ve lezzetliydi. Bu süreç boyunca birbirinden güzel aktivite ve gezilerde bulunduk. Ayrıca verimli dersler alıp dil seviyemizi ilerlettik. Grup liderleri ve gözetmen öğretmenlerimiz her zaman yanımızda oldular. Herşeyiyle çok güzel bir geziydi.
Ayşen ÜNSAL

Bizi Takip Edin!

Yakın Doğu Üniversitesi

Yakın Doğu Üniversitesi

Yakın Doğu Hastanesi

Yakın Doğu Hastanesi

Yakın Doğu Bank

Yakın Doğu Bank

Yakın Doğu FM

Yakın Doğu FM

Yakın Doğu TV

Yakın Doğu TV

Dorana Facebook

Dorana Facebook

Dorana Twitter

Dorana Twitter

Dorana Youtube

Dorana Youtube

Dorana RSS

Dorana RSS

Çekiliş Sonuçları

Çekiliş Sonuçları

Facebook