Yakın Doğu Turizm ve Seyahat İşletmeleri

KURUMSAL

Yakın Doğu Turizm ve Seyahat İşletmeleri

Yakın Doğu Turizm ve Seyahat İşletmeleri (YDTSİ), Yakın Doğu Üniversitesi’nin turizm işletmeleri olarak 1996 yılında kurularak iç ve dış turizm alanlarında faaliyet göstermeye başlamıştır. Yakın Doğu Turizm ve Seyahat İşletmeleri (YDTSİ), Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) turizminin bilimsel gerçekler temelinde geliştirilmesi ve başta Kongre ile Sağlık turizmi gibi yeni, sürdürülebilir turizm çeşitlerinin ülkeye kazandırılarak, katma değer yaratılmasına yönelik çalışmalar yaparak, pek çok ‘ilk’e de imza atmaktadır. Yakın Doğu Turizm ve Seyahat İşletmeleri ayrıca Yakın Doğu Üniversitesi’nde akademik eğitim alan öğrencilere kendi tesisleri olan, Dorana Turizm, Dorana Otel, Konuk Evi ile Rezidans’ta da pratik yapma imkanı yaratarak, turizm sektörüne yetkin turizmciler kazandırmaktadır.

Kalite Politikamız

Faaliyet ve çalışmalarında uzmanlık, yeterlilik, uygunluk ve deneyimi ön planda tutarak, yasalara saygılı, sosyal sorumluluklarını yerine getiren, toplumun, müşterilerinin ve tedarikçilerinin isteklerine en üst seviyede cevap verebilmek için, çalışanlarını sürekli eğiterek, hizmet ve süreçlerini de kesintisiz olarak geliştirmektir.

Vizyonumuz

Müşteri ile çalışan memnuniyetini özümseyerek mutluluğu ön planda tutan, kurumsal kimliğiyle örnek alınan, ulusal ve uluslararası platforumlarda saygın bir marka olmaktır.

Misyonumuz

Toplumsal, etik değerlere saygılı, teknoloji ile yenilikleri çalışanları ve müşterileriyle buluşturan, bireysel ve kurumsal gelişimi ilke edinmiş, müşterilerinin istek, ihtiyaç ve beklentilerini çağdaş yaklaşımlarla karşılayan, başarıyı sürdürülebilir kılarak, tercih edilen uluslararası bir marka olmaktır.

Bireysel Hizmetlerimiz

Turizm Sektörü’nde konaklama, ulaşım, sağlık ve eğitim alanlarında kaliteli hizmet veren Yakın Doğu Turizm ve Seyahat İşletmeleri, her gün bünyesine yeni ürün ve hizmetler katmaya devam etmektedir.

Yurt İçi ve Yurt Dışı Otel ile Tatil Köylerine Rezervasyon

Havayolu ve Denizyolu Ulaşım Hizmetleri

Medikal Sağlık Paketleri

Kültür Turları

Yaz Okulu ile Dil Okulu

Yurt Dışı Tur Paketleri

Gemi Seyahatleri

Kiralık Araç Hizmeti

Kurumsal Hizmetlerimiz

Deneyimli personeli ile küçük, orta ve büyük boy işletmelerin bütün kurumsal seyahat konaklama, toplantı ihtiyaçlarına cazip fiyat ve koşullarla kaliteli hizmet vererek çözümler sunmaktadır.

İç ve Dış Hat Uçak Biletleri

Yurt İçi ve Yurt Dışı Otel Rezervasyonları

Kongre, Konferans, Toplantı ve Benzeri Organizasyonlar

Motivasyon ve Teşvik Gezileri

Açılış, Kutlama vb. Kurum Organizasyonlar

Kültür, Sanat, Eğlence vb. Etkinlik Organizasyonları

Eğitim Gezileri

Seyahat Sigortası

Kiralık Araç Hizmeti

Ticari Ünvanı: Yakın Doğu Turizm ve Seyahat İşletmeleri Ltd.
Kuruluş Tarihi: Haziran, 1996
Sicil No: MŞ 05759
Merkezi: Ziya Rızkı Caddesi, No: 231 – Girne, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (Genel Müdürlük: Bekir Şevki Naci Sokak, No:6 Gönyeli, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti)

Bizi Takip Edin!

Yakın Doğu Üniversitesi

Yakın Doğu Üniversitesi

Yakın Doğu Hastanesi

Yakın Doğu Hastanesi

Yakın Doğu Bank

Yakın Doğu Bank

Yakın Doğu FM

Yakın Doğu FM

Yakın Doğu TV

Yakın Doğu TV

Dorana Facebook

Dorana Facebook

Dorana Twitter

Dorana Twitter

Dorana Youtube

Dorana Youtube

Dorana RSS

Dorana RSS

Çekiliş Sonuçları

Çekiliş Sonuçları

Facebook